telefon
Zadzwoń do nas! telefon 731 731 201

Ogrodzenia

Tak jak w przypadku innych produktów, zajmujemy się dystrybucją i montażem ogrodzeń. A nasza oferta zawiera tylko sprawdzone pozycje! Możemy zaoferować Państwu między-innymi: siatki ogrodzeniowe, panele ogrodzeniowe czy akcesoria do ogrodzeń. Profesjonalnie doradzimy Państwu w dobrze ogrodzenia, które spełni Państwa oczekiwania. Zarówno te dotyczące konserwacji czy trwałości, jak i te dotyczące estetyki produktu.

Siatki ogrodzeniowe

Drzwi wejściowe VEKA SL82 to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniają idealna izolację termiczną w dolnej części konstrukcji (niski próg). Bardzo dużą wytrzymałość i stabilność konstrukcji uzyskano, dzięki wzmocnieniom stalowym o dużych przekrojach. Możliwość zastosowania szczotki z okapnikiem. Bogata gama kolorów i wzorów pozwala na wybór drzwi dostosowanych do indywiduelanych potrzeb. Wygląd wraz z doskonałymi parametrami technicznymi ssprawiają, że drzwi VEKA SL82 to pewna inwestycja na długie lata.

okna

Siatka z drutu ocynkowanego

okna

Siatka z drutu ocynkowanego - powlekanego

okna
okna

Panele ogrodzeniowe

W ramach świadczonych usług, a także sprzedaży, mamy bogaty asortyment z zakresu paneli ogrodzeniowych. Realizujemy ogrodzenia panelowe z podmuruwką lub bez niej. Oferujemy kilkanaście systemów łączenia poszczególnych paneli ze sobą. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno: panele ogrodzeniowe klasyczne jak i 3D.

Siatka leśna

Różnego rodzaju siatki leśne, są bardzo popularne w trakcie budowy domu lub obiektów inwestorskich. Zabezpieczają teren przed dewastacją, a także chronią postronnych przechodniów. Idealna na okres przejściowy czy w przypadku dużego areału i problemów ze zwierzyną łowną.

Ogrodzenia polisadowe

Ogrodzenie z paneli palisadowych to obecnie najmodniejszy na rynku typ ogrodzenia. Elegancki, minimalistyczny design palisady doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą. Panele palisadowe mogą być w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Masz pytania? Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

  Formularz został wysłany

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  Dane kontaktowe

  info

  Benmar Beata Szefler

  NIP: 8781555664

  REGON: 340451469

  home

  Siedziba: Białkowo 39a,

  87-400 Golub-Dobrzyń

  Sklep stacjonarny: Szosa Rypińska 3,

  87-400 Golub-Dobrzyń

  kontakt

  Tel: 731 731 201

  E-mail: biuro@benmarokna.eu