O NAS

Od ponad 10 lat dostarczamy okna, drzwi, ogrodzenia i bramy dla firm i osób prywatnych. Naszym motto jest wysoka jakość i trwałość naszych produktów i montaży. Posiadamy nie tylko doświadczenie, ale również niezbędną wiedzę techniczną, która jest niezbędna przy realizacji zamówień dla przemysłu, mniejszych firm, a także obsługi osób prywatnych. 

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

KONTAKT

Wybierz preferowany kontakt z nami! Zadzwoń, napisz e-mail, użyj formularza kontaktowego lub odwiedź nas osobiście.

DORADZTWO

Będziemy Ci doradzać na każdym etapie współpracy. Począwszy od wyboru produktu, aż po sam koniec realizacji.

OBSŁUGA

Stawiamy na wysoką jakość obsługi. Właśnie dlatego realizujemy zamówienia sprawnie i szybko.

WSPÓŁPRACA B2B

Serdecznie zapraszamy do współpracy b2b wszystkie firmy, które realizują inwestycję budowlane, bądź  planują remont swojego obiektu. Co zyskasz na współpracy z nami?

DANE LICZBOWE NA TEMAT FIRMY

+
ZADOWOLENI KLIENCI
+
ILOŚĆ DOSTAWCÓW

NASI PRACOWNICY

Nasi pracownicy mają za sobą lata doświadczeń w swoim fachu. Jednak mimo to dbamy by stale podnosili swoje kwalifikacje. Jest to niezmiernie ważne, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

1

ZAANGAŻOWANIE

Zaangażowanie naszych pracowników wynika z kilku powodów. Najważniejszym jest fakt, że są dobrze opłacani i przyzwyczajeni do premii za należytą pracę. Dodatkowo więdzą, że lepiej nie denerwować szefostwa.

2

WIEDZA TECHNICZNA

Każdy kierownik zlecenia posiada wykształcenie techniczne. Kładziemy na to nacisk, by sprawnie obsługiwali dokumentację techniczną i mogli doradzać spersonalizowane rozwiązania naszym klientom.

3

DOŚWIADCZENIE

Każdy z naszych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie w branży. A sama firma wiedzie prym na rynku lokalnym, w ramach realizacji zleceń związanych z oknami, drzwami, trasami czy ogrodzeniami.

david-siglin-UuW4psOb388-unsplash.jpg
image-from-rawpixel-id-83704-jpeg.jpg