OGRODZENIA

Tak jak w przypadku innych produktów, zajmujemy się dystrybucją i montażem ogrodzeń. A nasza oferta zawiera tylko sprawdzone pozycje! Możemy zaoferować Państwu między-innymi: siatki ogrodzeniowe, panele ogrodzeniowe czy akcesoria do ogrodzeń. Profesjonalnie doradzimy Państwu w dobrze ogrodzenia, które spełni Państwa oczekiwania. Zarówno te dotyczące konserwacji czy trwałości, jak i te dotyczące estetyki produktu.

NASZE PRODUKTY

Ogrodzenia to jeden z naszych podstawowych działów produktów. Zajmujemy się nimi od ponad 10 lat. Jesteśmy w stanie Państwu doradzić w zakresie własciwego rodzaju ogrodzenia, spełniającego wszystkie Państwa wymagania. Co oferujemy w zakresie ogrodzeń?

KATALOGI PRODUKTÓW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami naszych produktów.

SIATKI OGRODZENIOWE

Drzwi wejściowe VEKA SL82 to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniają idealna izolację termiczną w dolnej części konstrukcji (niski próg). Bardzo dużą wytrzymałość i stabilność konstrukcji uzyskano, dzięki wzmocnieniom stalowym o dużych przekrojach. Możliwość zastosowania szczotki z okapnikiem. Bogata gama kolorów i wzorów pozwala na wybór drzwi dostosowanych do indywiduelanych potrzeb. Wygląd wraz z doskonałymi parametrami technicznymi ssprawiają, że drzwi VEKA SL82 to pewna inwestycja na długie lata

SIATKA Z DRUTU OCYNKOWANEGO

SIATKA Z DRUTU OCYNKOWANEGO - POWLEKANEGO

A- średnica drutu (tolerancja +/- 0,10 mm)                    B- wielkość oczka (tolerancja +/- 3 mm)

Wysokości siatek od 30 cm do 4 m. Na siatkę ocynkowaną powlekaną PVC dajemy 10-letnią gwarancję na trwałość powłoki PVC.Nasze siatki wykorzystywane są do budowy ogrodzeń boisk, lotnisk, obiektów wojskowych oraz dla klientów indywidualnych.

PANELE OGRODZENIOWE

W ramach świadczonych usług, a także sprzedaży, mamy bogaty asortyment z zakresu paneli ogrodzeniowych. Realizujemy ogrodzenia panelowe z podmuruwką lub bez niej. Oferujemy kilkanaście systemów łączenia poszczególnych paneli ze sobą. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno: panele ogrodzeniowe klasyczne jak i 3D.

unnamed

SIATKA LEŚNA

Różnego rodzaju siatki leśne, są bardzo popularne w trakcie budowy domu lub obiektów inwestorskich. Zabezpieczają teren przed dewastacją, a także chronią postronnych przechodniów. Idealna na okres przejściowy czy w przypadku dużego areału i problemów ze zwierzyną łowną.

OGRODZENIE PALISADOWE

Ogrodzenie z paneli palisadowych to obecnie najmodniejszy na rynku typ ogrodzenia. Elegancki, minimalistyczny design palisady doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą. Panele palisadowe mogą być w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

image