DRZWI

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną ofertę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno do mieszkania jak i do domu wolnostojącego. Polecamy także drzwi wewnętrzne przesuwne w systemach naściennych lub chowanych w ścianę.

NASZE PRODUKTY

Każdy z naszych produktów, zanim zostanie włączony do oferty jest przez nas testowany. Sprawdzamy jego jakość wykonania, trwałość, zdolności akustyczne czy też zdolności przeciw włamaniowe. W ten sposób dbamy właśnie o Was! Co oferujemy w zakresie drzwi?

KATALOGI PRODUKTÓW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami naszych produktów.

VEKA SL 82

Drzwi wejściowe VEKA SL82 to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniają idealna izolację termiczną w dolnej części konstrukcji (niski próg). Bardzo dużą wytrzymałość i stabilność konstrukcji uzyskano, dzięki wzmocnieniom stalowym o dużych przekrojach. Możliwość zastosowania szczotki z okapnikiem. Bogata gama kolorów i wzorów pozwala na wybór drzwi dostosowanych do indywiduelanych potrzeb. Wygląd wraz z doskonałymi parametrami technicznymi ssprawiają, że drzwi VEKA SL82 to pewna inwestycja na długie lata

drzwi_zewnetrzne_veka_sl82

Posiadamy bogatą ofertę drzwi. Nie tylko zewnętrznych i wewnętrznych, ale także balkonowych czy tarasowych. Planując budowę domu, należy skrupulatnie przemyśleć jakie rozwiązanie w zakresie drzwi tarasowych nas interesuje. Poniżej przedstawiamy kilka możliwości w zakresie drzwi przesuwnych.

SCHEMAT K

Drzwi 3 częściowe z dwoma skrzydłami unoszono-przesuwnymi i przeszkolną częścią stałą.

SCHEMAT F

Drzwi 4-częściowe z czterma skyrzłami unoszono-przesuwnymi.

SCHEMAT D

Drzwi 2-częściowe z dwom skrzyłami unoszono-przesuwnymi.

SCHEMAT C

Drzwi 4-częściowe z dwoma skrzydłami unoszono-przesuwnymi i dwiema przeszklonymi częściami stałymi.

SCHEMAT A

Drzwi 2-częściowe ze skrzydłem unoszono-przesuwanym i przeszkloną częścią stałą.