OKNA

Okna to nasza pasja, a w naszej ofercie goszczą już od ponad 10 lat! Zajmujemy się produkcją, sprzedażą a także ich montażem. Nasza firma ma bogatą ofertę okien Państwu do zaprezentowania. W połączeniu z nowoczesnym i profesjonalnym montażem, współpraca z nami gwarantuje satysfakcje i spełnienie wszystkich potrzeb.

NASZE PRODUKTY

Przy wyborze każdego produktu do naszej oferty, najpierw sprawdzamy go kompleksowo. Sprawdzamy jego jakość, trwałość, dźwiękoszczelność, możliwe zastosowania, możliwości doboru dodatków i wiele więcej innych cech. Decydujemy się na ten krok każdorazowo, głównie ze względu na Państwa. Na rynku lokalnym mamy opinię eksperta, dzięki najwyższej jakości produktów i usług. Co oferujemy w przypadku okien?

KATALOGI PRODUKTÓW

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami naszych produktów.

Poniżej przedstawiliśmy przekroje profili okiennych najbardziej nowoczesnych i energooszczędnych okien w naszej ofercie. Należą do nich miedzy innymi takie modele jak: VEKA SL 82, PASSIVE LINE S czy IDEAL 8000. Dzięki stałej współpracy z producentem tych profili, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Poniżej dodajemy dane na temat termoizolacyjności.

VEKA SL 82

Współczynnik izolacyjności termicznej profili Uf = 1,0 W/m²K.

PASSIVE LINE S

Współczynnik izolacyjności termicznej profili Uf = 0,78 W/m²K.

IDEAL 8000

Współczynnik izolacyjności termicznej profili Uf = 1,0 W/m²K